KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12612363
nr 1261 2363
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 20/310, daterad 1953. Motivet: 22x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:29:29
12/6 16:29:20
17/6 17:38:58
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz